zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

ZajÄ…czek wielkanocny dla dzieci

24.03.2016

Każdy z uczniów z niecierpliwoÅ›ciÄ… czekaÅ‚ na wiosennÄ… przerwÄ™ Å›wiÄ…tecznÄ… i na zajÄ…czka. W tym miejscu pora na sÅ‚owa podziÄ™kowania dla tych wszystkich, którzy przyczynili siÄ™ do  tego, aby i dzieci z Placówki OpiekuÅ„czo – Wychowawczej w Dobieszczyźnie znalazÅ‚y  upominki w swoich koszyczkach.

24 marca 2016 r. o godz. 11.30 odbyÅ‚o siÄ™ w naszej szkole oficjalne przekazanie zebranych darów w ramach prowadzonej akcji „ZajÄ…czek dla Dobieszczyzny”.

Siostra Anna BiaÅ‚a wraz z trojgiem swoich podopiecznych zaszczyciÅ‚a nas swojÄ… obecnoÅ›ciÄ…. PodziÄ™kowaÅ‚a caÅ‚ej naszej szkolnej spoÅ‚ecznoÅ›ci za pamięć i okazane serce oraz życzyÅ‚a uczniom, caÅ‚emu gronu pedagogicznemu i pracownikom szkoÅ‚y spokojnych, pogodnych Å›wiÄ…t wielkanocnych. Każdemu, kto okazaÅ‚ serce, DZIĘKUJÄ„ DZIECI, które od DZIECI otrzymaÅ‚y Å›wiÄ…teczne podarunki.

B. Jóskowiak

Wersja do druku