zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Czytające szkoły, czytające klasy, czytający Rodzice

16.03.2016

16 marca uczniowie kl. IIIb zorganizowali kolejne spotkanie z piÄ™knym czytaniem - zaprosili do siebie mamÄ™ jednego z chÅ‚opców - paniÄ… MaÅ‚gorzatÄ™ GÄ™stwÄ™.

Tym razem poznali szalonego i sympatycznego inżyniera CiućmÄ™, bohatera książki Grzegorza Kasdepke pt. "Inżynier Ciućma". Jest to kolejna z pozycji, o którÄ… wzbogaciÅ‚a siÄ™ biblioteka szkolna, dziÄ™ki udziaÅ‚owi w projekcie 'Książki naszych marzeÅ„". Uczniowie zadeklarowali, że w przyszÅ‚oÅ›ci z przyjemnoÅ›ciÄ… wypożyczÄ… tÄ™ książkÄ™ i dowiedzÄ… siÄ™ wiÄ™cej o przygodach szalonego wynalazcy.

To byÅ‚a kolejna z wizyt, którÄ… zÅ‚ożyli w klasie rodzice, majÄ…c na wzglÄ™dzie dobro swoich dzieci, przyczyniajÄ…c siÄ™ do ich rozwoju, poprzez zachÄ™canie do czytelnictwa. DziÄ™kujemy, czekajÄ…c na nastÄ™pne spotkania z piÄ™knym czytaniem naszych Rodziców!

G. Tobolska

Wersja do druku