zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

Drzwi Otwarte

15.02.2016

Dnia 15 lutego nasza szkoła tradycyjnie otworzyła swoje drzwi
dla przyszÅ‚ych uczniów i ich rodziców.

Spotkanie rozpoczęło siÄ™ w Å›wietlicy od rozmowy, w której wziÄ™li udziaÅ‚ rodzice, dyrekcja szkoÅ‚y oraz nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej. Pani dyrektor Aldona Kostro zapewniÅ‚a rodziców, że nasza szkoÅ‚a jest dobrze przygotowana do przyjÄ™cia dzieci szeÅ›cioletnich zarówno pod wzglÄ™dem merytorycznym, technicznym jak i organizacyjnym.

W trakcie spotkania rodzice mieli możliwość uzyskania odpowiedzi na różne pytania zwiÄ…zane
z przyszłą edukacją swoich dzieci i rozwianie wątpliwości co do posłania swojego 6-latka do szkoły.

Nauczycielki pracujÄ…ce obecnie z szeÅ›ciolatkami podkreÅ›liÅ‚y, że dzieci bardzo dobrze przystosowaÅ‚y siÄ™ do szkolnych warunków i nie ma drastycznej różnicy w konfrontacji z dziećmi siedmioletnimi. GÅ‚os ten poparli rodzice, którzy stwierdzili, iż ich decyzja o posÅ‚aniu swoich szeÅ›ciolatków do szkoÅ‚y byÅ‚a jak najbardziej sÅ‚uszna. NastÄ™pnie rodzice mogli zwiedzić szkoÅ‚Ä™.
Mamy nadzieję, że spotkanie spełniło oczekiwania przybyłych gości i z wieloma sześciolatkami spotkamy się we wrześniu.

L. Szymkowiak

Wersja do druku