zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Internetowe życzenia

09.02.2016

WykorzystujÄ…c przestrzeÅ„ wirtualnÄ…, za poÅ›rednictwem portali spoÅ‚ecznoÅ›ciowych, mama chorej Julki z ElblÄ…ga, zwróciÅ‚a siÄ™ z proÅ›bÄ… o wykonanie kartek urodzinowych dla swojej córki, która 27 lutego koÅ„czy 8 lat. Natychmiast udziaÅ‚ w akcji zadeklarowali ludzie z wielu miejsc na Å›wiecie. DoÅ‚Ä…czyli siÄ™ również uczniowie kl. III b. Wykonali piÄ™kne, kolorowe i peÅ‚ne sÅ‚onecznych życzeÅ„ kartki urodzinowe. Sercem malowane obrazki z pewnoÅ›ciÄ… przywoÅ‚ajÄ… uÅ›miech Julki dajÄ…c wiarÄ™ w to, że nie jest sama na Å›wiecie i wszyscy wspierajÄ… jÄ… w walce z przeciwnoÅ›ciami losu.

Dla uczniów kl. III b udziaÅ‚ w tej akcji to nic innego, jak tylko uzmysÅ‚owienie sobie, po raz kolejny zresztÄ…, że lepszy Internet zależy od nas wszystkich, ponieważ to również my sami, decydujemy o jego jakoÅ›ci!!!

G. Tobolska

Wersja do druku