zaloguj siÄ™   |    zarejestruj siÄ™   |    mapa strony   |

SmodCMS

Dzień Babci i Dziadka w II f

02.02.2016

W styczniowe popoÅ‚udnie odbyÅ‚a siÄ™ uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla kochanych goÅ›ci przygotowano poczÄ™stunek oraz program artystyczny. Najpierw odbyÅ‚a siÄ™ „Familiada”-byÅ‚ to pierwszy punkt telewizyjnego programu.

NastÄ™pnie dziadkowie obejrzeli „Koncert życzeÅ„” w trakcie którego sÅ‚uchali szczególnych, bo pisanych specjalnie dla nich życzeÅ„. Dedykowane piosenki Å›piewaliÅ›my wspólnie. NastÄ™pnie ogromny przekaz energii w stronÄ™ goÅ›ci – taniec w wykonaniu naszych uczniów. OdbyÅ‚y siÄ™ także konkursy: dziadkowie wbijali gwoździe i wiÄ…zali krawaty, babcie przyszywaÅ‚y guziki i ubijaÅ‚y pianÄ™ z jajek. ByÅ‚y także taÅ„ce. Licznie przybyli goÅ›cie bezapelacyjnie stwierdzili, iż uroczystość wypadÅ‚a rewelacyjnie. Uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków.
ByÅ‚ to wspaniaÅ‚y dzieÅ„, peÅ‚en wzruszeÅ„, serdecznoÅ›ci, radoÅ›ci, uÅ›miechu i wspólnej zabawy.

L. Szymkowiak

Wersja do druku