zaloguj się   |    zarejestruj się   |    mapa strony   |

CO? GDZIE? KIEDY?

KONKURS RECYTATORSKI POEZJI
WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO

6 grudnia 2016 r. odbył się, jak co roku, w naszej szkole Konkurs Recytatorski Poezji Władysława Broniewskiego. Wzięło w nim udział 35 uczniów z klas IV - VI.

L A U R E A C I

Gratulujemy!

K. Motała

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI – pamięć uczy

Poczty sztandarowe reprezentowały naszą szkołę podczas uroczystych obchodów 98. Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Wzięliśmy udział w mszy świętej w intencji narodu i bohaterów powstania wielkopolskiego. Następnie w kolumnie z żołnierzami i harcerzami przeszliśmy na rynek, gdzie odbył się capstrzyk oraz uroczyście odsłonięto tablicę ku pamięci pierwszego protestu dzieci w obronie mowy polskiej.

ŻAKOWANIE

Żakowanie czyli przyjęcie czwartoklasistów do starszej braci uczniowskiejodbyło się w naszej szkole 13. 10. 16 r. Uczniowie wzięli udział w różnych konkurencjach, aby zasłużyć na miano Żaka. Wykonali pomysłowe logo Zespołu Szkół nr 4. Do wielkiej Księgi Mądrości wpisano ciekawe przepisy na udany rok szkolny. Wiele radości i emocji przyniosła konkurencja sportowa. Wszyscy wykazali się kreatywnością i "dorosłością". Klasy otrzymały dyplomy "Pasowania na Żaka"

CZAPKOWANIE SU

9 września 2016 r. odbył się pierwszy apel cykliczny. Pani Dyrektor uroczyście nałożyła birety Radzie SU, wybranej przez społeczność szkolną.