Szkolne wystawy

SZKOLNE WYSTAWY

Kartki dla "Niepodległej"

Na II piętrze naszej szkoły powstała galeria kartek dedykowanych Niepodległej. Uczniowie klas 1-3 napisali - narysowali kartki z okazji 100 Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości. Ten projekt wpisuje się w nasze wspólne, radosne świętowanie i jest powodem do dumy z faktu bycia Polakami.

Polskie baśnie

W ramach przygotowań do 100 Rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości pierwszoklasiści obejrzeli kilka baśni polskich. Historyczny wątek przybliżył im losy niektórych miast naszej ojczyzny i wskazał na ich polskie korzenie, o których pamiętamy do dziś. Baśnie spodobały się dzieciom i z ogromną przyjemnością je zilustrowały. Tym sposobem w łączniku naszej szkoły powstała piękna galeria prac pierwszoklasistów z patriotycznym i historycznym przesłaniem.

Październik to miesiąc bibliotek szkolnych

Świętujemy, tworząc autorskie ex librisy. Powstały bardzo ciekawe prace wykonane przez uczniów
klas 4 i 5. Można je podziwiać na piętrze szkoły, ponieważ powstała mała wystawa
z ich udziałem.