18.12.2020

PierwszoklasiÅ›ci zainaugurowali coroczne, grudniowe spotkania z twórczoÅ›ciÄ… naszego patrona WÅ‚adysÅ‚awa Broniewskiego. Podsumowaniem tych spotkaÅ„ byÅ‚  konkurs recytatorski online. PiÄ™knie przygotowani uczniowie klas I-III z ogromnym zaangażowaniem recytowali wybrane przez siebie wiersze. Konkurs przebiegÅ‚ w miÅ‚ej atmosferze, a każdy z uczestników dostaÅ‚ wielkie brawa.

Gratulujemy wszystkim dzieciom! Brawo Wy!

Dnia 17 grudnia 2020r. w Dniu Patrona SzkoÅ‚y odbyÅ‚ siÄ™ również Konkurs Recytatorski Poezji WÅ‚adysÅ‚awa Broniewskiego w klasach IV-VIII . Konkurs miaÅ‚ charakter zdalny. Uczestnicy zaprezentowali siÄ™ dziÅ› w piÄ™knych strojach z krawatami i krawatkami z logo szkoÅ‚y, które niedawno zostaÅ‚y przekazane jako element stroju galowego.
Gratulujemy motywacji i odwagi.
Oto wyniki:
klasy IV
I miejsce Maja Skokowska, Jakub Kmieć
II miejsce Zuzanna Florczyk
III miejsce Aleksandra Janowska, Wojciech BÅ‚aszczyk
klasy VI - przyznano wyróżnienia: Julia BierÅ‚a, Maja Bambrowicz, Wiktoria Ostenda
klasy VII/VIII
I miejsce Michał Szajda