07.12.2020

MikoÅ‚ajki to jeden z piÄ™kniejszych dni w roku. Na buziach najmÅ‚odszych pojawia siÄ™ uÅ›miech, a w oczach iskierki wzruszenia. Nawet te dzieci, które nie sÄ… przekonane w wyjÄ…tkowÄ… moc Åšw. MikoÅ‚aja wypatrujÄ… dobrego gestu czy upominku, który wzbudzi poczucie dzielenia siÄ™ z innymi. Tak też staÅ‚o siÄ™ wÅ›ród naszych drugoklasistów, którzy ten dzieÅ„ spÄ™dzili wyjÄ…tkowo piÄ™knie z tradycjÄ…, ciepÅ‚em i radoÅ›ciÄ…. PojawiÅ‚y siÄ™ prace plastyczne, piosenki, filmy oczywiÅ›cie z MikoÅ‚ajem w roli gÅ‚ównej.

Uczniów innych klas również spotkaÅ‚y miÅ‚e niespodzianki np. Rodzice uczniów klasy 1c sprawili,że wszystkie dzieci z tej klasy odwiedziÅ‚ w domach MikoÅ‚aj. Radość z prezentów i wizyty MikoÅ‚aja byÅ‚a ogromna i jest dowodem na to,że w tym trudnym czasie chcieć znaczy móc.

TrzecioklasiÅ›ci od piÄ…tku do poniedziaÅ‚ku podejmowali mikoÅ‚ajkowe wyzwania. DotyczyÅ‚y one wyczekiwanego każdego roku, dokÅ‚adnie 6 grudnia goÅ›cia. ByÅ‚y puzzle, quizy, opowiadania, zadania i bardzo aktualna piosenka. OkazaÅ‚o siÄ™, że starania dzieci zostaÅ‚y zauważone i docenione, a wszystkich spotkaÅ‚a zasÅ‚użona nagroda. MikoÅ‚aj odwiedziÅ‚ uczniów klas III! Co ciekawe, przybyÅ‚ do nich w przyÅ‚bicy, dezynfekowaÅ‚ rÄ™ce i towarzyszyÅ‚y mu renifery z odkażonymi kopytkami oraz elfy, które szybko zakÅ‚adaÅ‚y swoje maseczki. DziÄ™kujemy Å›w. MikoÅ‚aju, zapraszamy do nas za rok.