Konkurs #cojaczytam

13.12.2020

III edycja konkursu #cojaczytam byÅ‚a trochÄ™ inna niż poprzednie. Tym razem dziaÅ‚ania konkursowe byÅ‚y nieco ograniczone przez epidemiÄ™ wirusa SARS-CoV-2 i wprowadzone obostrzenia, m.in. zdalnÄ… naukÄ™ w szkoÅ‚ach oraz ograniczenia w kulturze. W tym roku wyzwanie postanowiÅ‚o podjąć 77 zespoÅ‚ów – 286 uczestników i uczestniczek oraz 73 opiekunów i opiekunek.

Jury w skÅ‚adzie: Paulina Holtz, Ilona Siwak, Olga Wróbel podjęło decyzjÄ™ o przyznaniu nagród oraz wyróżnieÅ„.

I nagrodÄ™
w kategorii wiekowej 9-14 lat otrzymuje drużyna z ZespoÅ‚u SzkóÅ‚ nr 4 w Jarocinie, która przygotowaÅ‚a kampaniÄ™ pt. „W Å›wiecie wyobraźni”. Przygotowali jÄ… Wiktoria Pielak, Kamila Banaszak, Marika Fluder i Piotr GÄ™stwa pod opiekÄ… Pani Jolanty Åšwidurskiej.

Gratulujemy!