Bądź kumplem, nie dokuczaj

13.12.2020

Bardzo cieszymy siÄ™, że mogliÅ›my uczestniczyć w akcji „BÄ…dź kumplem, nie dokuczaj”. Najpierw poznaliÅ›my ambasadora tegorocznej kampanii Kamila Stocha, który zachÄ™ciÅ‚ nas do promowania koleżeÅ„skich zachowaÅ„. RozmawialiÅ›my o tym, jak być dobrym kumplem/ dobrÄ… kumpelÄ…. ZapoznaliÅ›my siÄ™ z kodeksem dobrego kumpla. Podczas kolejnych zajęć Å›piewaliÅ›my piosenkÄ™ pt. "Dziwaczny jak ty i ja" oraz czytaliÅ›my i omawialiÅ›my tematykÄ™ wiersza " Dobry kumpel potrzebny od zaraz". Z wielkim zaangażowaniem wykonaliÅ›my również mini zadanie pod hasÅ‚em „Wieszakowa Karta Å»yczliwoÅ›ci” tworzÄ…c z innymi atmosferÄ™ życzliwoÅ›ci i dobrych uczynków.
Meldujemy, że akcja „BÄ…dź kumplem, nie dokuczaj” w klasach IIIa i IIIb zostaÅ‚a wykonana, a zwieÅ„czeniem wszystkich naszych przedsiÄ™wzięć jest podziÄ™kowanie Pana Kamila Stocha i zdobycie certyfikatu Klubu Kumpli.