Za drzwiami baśni

VI Gminny Konkurs Polonistyczny „Za drzwiami baÅ›ni”
Za nami już VI Gminny Konkurs Polonistyczny „Za drzwiami baÅ›ni” dla uczniów klas IV. W tym roku szczególnie i organizatorzy, i uczestnicy, i ich opiekunowie musieli zmierzyć siÄ™ z nowymi wyzwaniami, którymi w dobie nauczania zdalnego byÅ‚ konkurs w formie online. I udaÅ‚o siÄ™. Wszyscy szczęśliwie dostarczyli piÄ™kne plakaty teatralne o tematyce baÅ›niowej, poÅ‚Ä…czyli siÄ™ z nami za pomocÄ… platformy ZOOM i zmierzyli siÄ™ z zadaniami wiedzowymi na testportalu.

Nie zabrakÅ‚o też niespodzianki artystycznej, którÄ… byÅ‚y przedstawienia kukieÅ‚kowe nagrane przez uczniów Czwóreczki. Punkty zdobyte przez dwuosobowe reprezentacje, przyznane za plakaty i za test, zostaÅ‚y podliczone. Wszystkim poszÅ‚o rewelacyjnie, a różnice miÄ™dzy zespoÅ‚ami oscylowaÅ‚y wokóÅ‚ 1 punktu. A oto trzy drużyny z najwyższymi wynikami:
I miejsce – SzkoÅ‚a Podstawowa nr 4 w Jarocinie
II miejsce – SzkoÅ‚a Podstawowa Golina, SzkoÅ‚a Podstawowa nr 2 w Jarocinie
III miejsce – SzkoÅ‚a Podstawowa w Mieszkowie

Gratulujemy zdolnoÅ›ci plastycznych, kreatywnoÅ›ci, wiedzy i odwagi. Dla nas wszyscy jesteÅ›cie zwyciÄ™zcami. Informujemy, że dla wszystkich mamy piÄ™kne dyplomy i nagrody, które już niebawem trafiÄ… do waszych szkóÅ‚.
Życzymy baśniowych, bożonarodzeniowych świąt.