Åšlubowanie klas pierwszych

14.10.2020

W dniu 14. 10. 2020 r. odbyÅ‚o siÄ™ uroczyste wÅ‚Ä…czenie klas pierwszych do spoÅ‚ecznoÅ›ci uczniów. W tym niecodziennym spotkaniu dzieciom towarzyszyli rodzice. Po części artystycznej w niezwykle podniosÅ‚ej atmosferze, przed pocztem sztandarowym pierwszacy Å›lubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swojÄ… szkoÅ‚Ä™.

Natomiast Rodzice uczniów klas I Å›lubowali, że znajdÄ… dla swojego dziecka zawsze czas, że bÄ™dÄ… sÅ‚uchać co do nich mówi oraz bÄ™dÄ… doceniać to, co w nim jest najlepsze. Po zÅ‚ożeniu Å›lubowania pani dyrektor i pani wicedyrektor dokonaÅ‚y symbolicznego pasowania na ucznia. "PasujÄ™ CiÄ™ na ucznia" - mówiÅ‚a pani dyrektor Iwona Tobolska i wicedyrektor Anna Ratajczak, dotykajÄ…c ogromnym oÅ‚ówkiem – jak czarodziejskÄ… różdżkÄ… ramion pierwszaków. Każdy uczeÅ„ dostaÅ‚ pamiÄ…tkowy dyplom, tarczÄ™ oraz upominki od rodziców.