Żakowanie klas IV

13.10.2020

Nasza? szkolna? tradycja? jest przyje?cie czwartoklasisto?w w poczet starszej społecznos?ci szkolnej. Ten wyja?tkowy dzien? przypadł w tym roku 13 paz?dziernika. Czwartoklasis?ci ubrali oryginalne stroje i według Druz?ynowej Karty Z?aka zaliczali rozmaite konkurencje przygotowane przez klase? 5a i 8b, a sprawdzaja?ce wiedze?, zre?cznos?c? i pomysłowos?c?. Kandydaci na z?ako?w stali sie? na moment kulomiotami, mistrzami słowa, lotnikami, artystami malarzami, marynarzami, kelnerami, komandosami, detektywami, budowlan?cami, astronomami i kro?lami strzelco?w. Czwartoklasis?ci rozbili bank z punktami i decyzja? Komisji zliczaja?cej punkty wszystkie klasy zdobyły I miejsce oraz nagrodę niespodziankę. Gratulujemy i witamy w gronie ucznio?w klas starszych.