Zakończenie roku szkolnego 2019-2020

26.06.2020

Rok szkolny 2019-2020 to rok wyjątkowy w szkole. Ze względu na stan epidemiologiczny szkoła nie mogła zorganizować tradycyjnych, uroczystych akademii. W związku z tym aby zachować normy bezpieczeństwa GIS zakończenie roku zaplanowano na dwa etapy.
W pierwszym Å›wiadectwa promocyjne i pamiÄ…tkowe medale z rÄ…k swoich wychowawców odebrali uczniowie klas I-VII oraz dzieci z oddziaÅ‚ów"O".

Już od godziny 8.00. zgodnie z wczeÅ›niej przedstawionym harmonogramem, w siedmiu salach, w maÅ‚ych grupach, wychowawcy klas wrÄ™czali Å›wiadectwa swoim podopiecznym. Na godzinÄ™ 16.00 zaplanowano drugÄ… część tj. Pożegnanie Absolwentów i odchodzÄ…cej na emeryturÄ™ p. wicedyrektor Elżbiety Markiewicz.

W czasie pandemii i reżimu sanitarnego nie było dane uczniom podziękować nauczycielom za rok szkolny 2019/20 w formie tradycyjnej. 7 c postanowiła więc nakręcić filmik. Do zobaczenia po wakacjach.

PodziÄ™kowanie uczniów klasy 7c

Fotorelacja z zakończenia roku szkolnego 2019-2020