Jak nie czytam jak czytam

08.06.2020

Dzieci z klas 1-3 bardzo zaangażowaÅ‚y siÄ™ w akcjÄ™ Jak nie czytam, jak czytam. PierwszoklasiÅ›ci samodzielnie przygotowali książeczki, które podczas zajęć czytali dzieciom z klasy. Każda książeczka byÅ‚a o czymÅ› innym, miaÅ‚a Å›licznÄ… oprawÄ™ plastycznÄ… oraz wyjÄ…tkowego autora, którym oczywiÅ›cie byÅ‚ sam uczeÅ„.

Ci troszkÄ™ starsi uczniowie zaangażowali siÄ™ we wspólne czytanie z podziaÅ‚em na role, czytanie w parach, które wszystkim przyniosÅ‚o wiele satysfakcji.

Uczniowie klas starszych również przyÅ‚Ä…czyli siÄ™ do akcji czytelniczej. Podczas lekcji wychowawczych dzielili siÄ™ ze swoimi koleżankami i kolegami ciekawostkami z życia zwierzÄ…t, które znaleźli w książkach pochodzÄ…cych z rodzinnych biblioteczek.

Wielu miÅ‚oÅ›ników książek spÄ™dzaÅ‚o wolny czas, czytajÄ…c mÅ‚odszemu rodzeÅ„stwu. To niesamowite i niezapomniane chwile.