14.02.2020

DziaÅ‚amy razem, wiÄ™c podkreÅ›lamy to strojem w kolorze niebieskim, który ma na celu zwrócenie uwagi na problemy zwiÄ…zane z przemocÄ… i cyberprzemocÄ… oraz zagrożeniami w sieci. Z tej okazji klasy wykonywaÅ‚y zdjÄ™cia w FOTOBUDCE DBI.
 ZajÄ™cia z informatyki dotyczyÅ‚y tematyki bezpieczeÅ„stwa w sieci. OdbyÅ‚y siÄ™ również inne dodatkowe dziaÅ‚ania, lekcje wychowawcze na temat bezpieczeÅ„stwa w sieci, komponowanie krzyżówek, komiksy i inne...

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu klasy VI i VII biorÄ… udziaÅ‚ w kampanii edukacyjnej #jestnaswiecej organizowanej przez FundacjÄ™ Orange. ZwieÅ„czeniem tej akcji jest pomaraÅ„czowa sznurówka, która symbolizuje przeciwstawienie siÄ™ hejtowi w sieci.