Dnia Edukacji Narodowej

20.10.2019

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej miaÅ‚a bardzo radosny charakter. Po oficjalnej części, nastÄ…piÅ‚o pasowanie na CzwartoklasistÄ™, poprzedzone Å»akinadÄ…, czyli przygotowanymi przez klasy 5 zadaniami dla swoich mÅ‚odszych kolegów i koleżanek.

NastÄ™pnie przyjÄ™to nowych Reprezentantów SamorzÄ…du Uczniowskiego. W części artystycznej nastÄ…piÅ‚a premiera filmu " Nasi Nauczyciele", zrealizowanego w ramach projektu klas 5c i 5e. ByÅ‚ także premierowy wystÄ™p p. Patryka Urbaniaka, dedykowany Dzieciom od Nauczycieli, który mocno rozgrzaÅ‚ atmosferÄ™. W trakcie, Nauczyciele otrzymali emotki od klas 5. PosiadaczkÄ… najwiÄ™kszej zostaÅ‚a p. Dyrektor - Iwona Tobolska. CaÅ‚ość zakoÅ„czyÅ‚ wystÄ™p chóru szkolnego. AkademiÄ™ przygotowali Uczniowie klasy 5c i 5e wraz z Opiekunami. To byÅ‚ radosny czas.