IVa nocÄ…

06.10.2019

Jak jest miÅ‚o czasem oderwać siÄ™ od zeszytów czy podrÄ™czników i spojrzeć na szkoÅ‚Ä™ z nieco innej perspektywy, mieli okazjÄ™ przekonać siÄ™ uczniowie klasy IV a wraz z nauczycielami, którzy z 4 na 5 października 2019r. spÄ™dzili noc w szkole. Po pierwszych okrzykach zachwytu i radoÅ›ci wyrażonej licznymi piskami, przystÄ…pili do wspólnych zabaw integracyjnych z paniÄ… psycholog. NastÄ™pnie Å›wiÄ™towali DzieÅ„ ChÅ‚opaka przy pizzy, malowali koszulki i zorganizowali pokaz mody.

We wspólnym karaoke nie zabrakÅ‚o „PrzÄ…Å›niczki”, a po projekcji filmu – piżamowych rozmów do biaÅ‚ego rana. „NockÄ™ w szkolÄ™” zakoÅ„czyÅ‚o przygotowane przez rodziców wspólne Å›niadanie. Zabawa byÅ‚a przednia, a wiÄ™zi rodziÅ‚y siÄ™ same.