16.09.2019

MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Kropki w naszej szkole obchodzony byÅ‚ pod hasÅ‚em kreatywnoÅ›ci, odkrywania talentów i nauki w poÅ‚Ä…czeniu z zabawÄ…. Pani dyrektor przywitaÅ‚a uczniów przedszkola i klas I-VIII na boisku, a spoÅ‚eczność szkolna uznaÅ‚a obchody Å›wiÄ™ta za oficjalnie rozpoczÄ™te. Wspólne zaÅ›piewanie piosenki pt. "Kropka", zdjÄ™cie i koncert zespoÅ‚u "Girls" ze SzkoÅ‚y Muzycznej "Yamaha" w Jarocinie uÅ›wietniÅ‚y imprezÄ™. Nie zabrakÅ‚o też harcerzy, którzy przygotowali dla uczniów integrujÄ…ce zabawy podczas przerw. DziaÅ‚o siÄ™ dziaÅ‚o i wszystkim byÅ‚o maÅ‚o. ZajÄ™cia plastyczne, kropki na mapie i w kosmosie, drzewa talentów, gry i kodowanie, kreatywne lekcje jÄ™zyka angielskiego i nie tylko. Grupowe przedsiÄ™wziÄ™cia klasowe i indywidualne doÅ›wiadczenia zdobywane przez uczniów podczas wszystkich lekcji pokazaÅ‚y, że podobnie jak Vasthi, każdy uczeÅ„ z osobna i wszyscy razem jesteÅ›my wyjÄ…tkowi, twórczy, tworzymy szkolny wszechÅ›wiat. Niezapomniana atmosfera i duża dawka pozytywnej energii to dobry poczÄ…tek tygodnia, a może i caÅ‚ego roku szkolnego.