Mural w sali nr 18

29.05.2019

Oj dzieje siÄ™ :-) pan Filip Fajfer i p. Anna Ratajczak zmobilizowali uczniów do nie lada wyzwania.... w sali nr 18, pod bacznym okiem p. Filipa, siÅ‚ami klas VII , VIII i Grzesia z klasy 2 d powstaje mural ....

GÅ‚ównym elementem projektu artystycznego jest charakterystyczna czerwona budka telefoniczna, powszechnie stosowana w Wielkiej Brytanii od lat 20. XX wieku. Jej tradycyjne modele uznawane sÄ… za jeden z symboli Wielkiej Brytanii i jedno z najlepszych osiÄ…gnięć brytyjskiego designu, a już niedÅ‚ugo bÄ™dzie "naszym dzieÅ‚em" zdobiÄ…cym salÄ™ jÄ™zyka angielskiego.
W tej chwili trwajÄ… pracÄ™ nad przenoszeniem projektu na Å›cianÄ™ przy pomocy tzw siatki, kolejny etap wypeÅ‚nianie podstawowymi kolorami, malowanie detali oraz konturów zaplanowano na sobotÄ™ 8 czerwca br .