Noc z Harrym Potterem

31.03.2019

Noc w szkole (29/ 30. 03. 2019)
"W poszukiwaniu kamienia filozoficznego" - twórczo, magicznie i wesoÅ‚o.

57 uczniów zmierzyÅ‚o siÄ™ z zadaniami treÅ›ciowo zwiÄ…zanymi z I częściÄ… opowieÅ›ci o mÅ‚odym czarodzieju Harrym. ByÅ‚a krzyżówka, podchody z mapÄ…, zaklÄ™cia, obliczanie skali w Hogsmade, nowe sÅ‚ówka angielskie, koÅ‚ysanka dla Puszka, lekcja eliksirów, rozgrywki w quidittcha, a także wykonywanie nadruków na koszulkach, oczywiÅ›cie z fantastycznymi motywami smoków czy jednorożców. Korelacja miÄ™dzyprzedmiotowa zakoÅ„czyÅ‚a siÄ™ nocnym maratonem filmów o Harrym Potterze. Poranek przyniósÅ‚ test wiedzowy, a potem już wrÄ™czone zostaÅ‚y uczestnikom certyfikaty udziaÅ‚u, specjalnie na tÄ™ okazjÄ™ przygotowane zakÅ‚adki do książek i nagrody niespodzianki - szczęśliwy numerek, dzieÅ„ bez pytania, plus z aktywnoÅ›ci itp., które to uczniowie mogÄ… wykorzystać do koÅ„ca roku szkolnego na dowolnie wybranym przedmiocie.

To byÅ‚a aktywna, nieprzespana noc, którÄ… nasi uczniowie po latach na pewno bÄ™dÄ… wspominać z uÅ›miechem na twarzy.

Szczególne podziÄ™kowania kierujemy do rodziców Wiktorii TorczyÅ„skiej - pani Agnieszki i pana Tomka i do mamy Kasi Stachowiak - pani Anity, którzy pomogli udekorować szkoÅ‚Ä™ oraz do taty Mateusza Kanafy - pana Konrada, który przygotowaÅ‚ piÄ™kne zakÅ‚adki do książek, oczywiÅ›cie z wizerunkiem Harrego.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Organizatorki