Tydzień Życzliwości w I a

17.02.2019

W dniach 11.02.2019 – 15.02.2019 obchodziliÅ›my w naszej szkole „TydzieÅ„ Å»yczliwoÅ›ci”. Uczniowie klasy Ia w czasie tej akcji Å›wietnie siÄ™ bawili, dbali o przyjemnÄ…, życzliwÄ… atmosferÄ™ i wykonali kawaÅ‚ dobrej roboty. Atrakcji nie brakowaÅ‚o: już w poniedziaÅ‚ek rozpoczÄ…Å‚ siÄ™ „DzieÅ„ uÅ›miechniÄ™tych buziek”, do ubraÅ„ przypiÄ™liÅ›my żóÅ‚te, uÅ›miechniÄ™te buźki, które odzwierciedlaÅ‚y nasze poniedziaÅ‚kowe nastroje i humorki, mówiliÅ›my magiczne, miÅ‚e sÅ‚owa na powitanie wszystkim osobom w szkole. WykonaliÅ›my również serduszka z imionami uczniów, którymi ozdobiliÅ›my drzwi naszej klasy. KolejnÄ… atrakcjÄ… byÅ‚y “sÅ‚oiki życzliwoÅ›ci”.

Wtorek to „DzieÅ„ kwaÅ›nej cytryny i uÅ›miechniÄ™tej miny”, jedliÅ›my cytrynÄ™ i robiliÅ›my uÅ›miechniÄ™te miny. W tym dniu zadbaliÅ›my też o zdrowie naszych kolegów, ale nie tylko. CzÄ™stowaliÅ›my cytrynÄ… PaniÄ… Dyrektor, nauczycieli i innych pracowników naszej szkoÅ‚y. ByÅ‚o super!

PiÄ…tek to „DzieÅ„ dobroci” – „Co zrobiÅ‚em dobrego dla mamy, taty irodzeÅ„stwa w tym tygodniu”? Na koniec wybraliÅ›my „Króla i KrólowÄ… Å»yczliwoÅ›ci”. Zostali nimi Martyna SkibiÅ„ska i Borys Wagner. „TydzieÅ„ Å»yczliwoÅ›ci” w naszej klasie i szkole minÄ…Å‚, ale życzliwość, serdeczność i uprzejmość od teraz bÄ™dzie Nam już towarzyszyć zawsze i na pewno wejdzie do naszych szkolnych tradycji.

W. Kostuj