Trening z Mistrzem

07.12.2018

Lekkoatleci Aleksandra Styś i p. Mateusz Gościniak byli gośćmi naszej szkoły. W spotkaniu realizowanym w ramach programu Sportowa Akademia Veolia (SAV) uczestniczyli uczniowie klasy 4 e. W dwugodzinnym TRENINGU Z MISTRZEM uczestniczyła lekkoatletka Aleksandra Styś , Absolwentka SP 4 w Jarocinie, tegoroczna stypendystka programu SAV.

Nadzór nad zajÄ™ciami peÅ‚niÅ‚ p. Mateusz GoÅ›ciniak, nauczyciel WF, Trener Kadry Narodowej bloku sprint-2016-2017, wielokrotny medalista Mistrzostw Polski i reprezentant Polski w biegu na 400 m. Wszystkie dzieci za bardzo dobrÄ… postawÄ™ podczas zajęć otrzymaÅ‚y pamiÄ…tkowe dyplomy i medale. Spotkanie z utytuÅ‚owanÄ… AbsolwentkÄ… naszej szkoÅ‚y byÅ‚o nie tylko ważnym wydarzeniem, ale przede wszystkim cennym doÅ›wiadczeniem dla naszych uczniów.