Spotkanie z IwonÄ… ChmielewskÄ…

07.12.2018

DziÅ› dziÄ™ki zaproszeniu pani Dyrektor Publicznej Biblioteki w Jarocinie, wziÄ™liÅ›my udziaÅ‚ w spotkaniu z TwórczyniÄ… książek obrazkowych, znanych i cenionych na caÅ‚ym Å›wiecie - p. IwonÄ… ChmielewskÄ…. To byÅ‚o niezwykÅ‚e spotkanie. PeÅ‚ne wyobraźni i obrazów, bo to one sÄ… najważniejsze, aby tworzyć i być odbiorcÄ…. Pani Iwona zaprezentowaÅ‚a nam kilka swoich książek (jedna byÅ‚a najpierw wyszyta) i zaprosiÅ‚a do twórczych zajęć. Okazuje siÄ™, że wystarczy szablon, aby zabawie nie byÅ‚o koÅ„ca.

Z pewnoÅ›ciÄ… bÄ™dziemy nadal Å›ledzić losy bohaterów książek obrazkowych pani Chmielewskiej. JednÄ… z nich - "PamiÄ™tnik Blumki" już przeczytaliÅ›my i dokÅ‚adnie obejrzeliÅ›my podczas naszych poniedziaÅ‚ków czytelniczych. To byÅ‚o bardzo ciekawe spotkanie.