16.10.2018

DzieÅ„ Edukacji Narodowej to okazja do podziÄ™kowaÅ„ i życzeÅ„ dla nauczycieli. W "Czwóreczce" uroczysta akademia odbyÅ‚a siÄ™ 15 października. Część oficjalnÄ… rozpoczęła p. Dyrektor Iwona Tobolska,  która wszystkim swoim pracownikom życzyÅ‚a sukcesów zawodowych oraz radoÅ›ci
z wykonywanej pracy. Wielu z nich nagrodziÅ‚a również nagrodÄ… Dyrektora SzkoÅ‚y.

W dalszej części uroczystoÅ›ci przedstawiciele klas czwartych zostali przyjÄ™ci do grona "Å»aków".

Wyrazem wdziÄ™cznoÅ›ci dla wszystkich nauczycieli i pracowników byÅ‚a inscenizacja przygotowana przez uczniów klas 5 d i 6 b, w której w humorystyczny sposób uczniowie przedstawili szkolnÄ… rzeczywistość. Choć akademia miaÅ‚a charakter żartobliwy nie zabrakÅ‚o jednak szczerych podziÄ™kowaÅ„ skierowanych do nauczycieli zakoÅ„czonych ciepÅ‚ym wyznaniem:

Za to, że jednak i że pomimo
za to, że z sercem, za to że z nami
za dni zdobione szczęścia chwilami
za tę cierpliwość z duszą rozdartą
i za tę wiarę, że jednak warto
DZIĘKUJEMY.