Nocka 4c z Legendoczytaczami

05.10.2018

Nasza wÄ™drówka rozpoczęła siÄ™ w filii Biblioteki Publicznej pod Ratuszem, gdzie Dzieci zostaÅ‚y poinstruowane, jak korzystać z aplikacji Legendoczytaczy. Odczytano pierwszÄ… legendÄ™ i zademonstrowano grÄ™ memory.

Kolejny punkt na trasie to filia biblioteki w parku. Czekano na nas z kolejnÄ… legendÄ…, tym razem o zaÅ‚ożeniu Jarocina. WziÄ™liÅ›my udziaÅ‚ w maÅ‚ym quizie. W drodze do filii biblioteki, znajdujÄ…cej siÄ™ w naszej szkole, spotkaliÅ›my pana Burmistrza i z okazji Dnia UÅ›miechu zrobiliÅ›my sobie wspólne zdjÄ™cie. Później byÅ‚a gra zespoÅ‚owa na temat trzeciej legendy - o niezapomnianym krzyżu i wyczekiwana pizza.

Jeszcze warsztaty plastyczne z tworzenia teatrzyku kamishibai i ... wieczór filmowy, podczas którego przyszÅ‚a z wizytÄ… pani Dyrektor i Krzysiu z mamÄ…. I to nie koniec. Potem gry zespoÅ‚owe na sali gimnastycznej aż do póÅ‚nocy. ByÅ‚o supeeer!