Europejski Tydzień Sportu

27.09.2018

Trwa Europejski TydzieÅ„ Sportu. Z tej okazji dziÅ› w szkole dominowaÅ‚y biaÅ‚o czerwone barwy. ZakoÅ„czyliÅ›my rozgrywki piÅ‚ki nożnej, palanta kopanego i wyÅ›cigi rzÄ™dów :-) Rywalizacji towarzyszyÅ‚y bardzo duże emocje, a swojÄ… energiÄ™ spożytkowaliÅ›my na sportowÄ… walkÄ™ i gÅ‚oÅ›ny, baaaaardzo energetyczny doping.

Zobacz jak byÅ‚o
Podczas lekcji muzyki wszystkie klasy przygotowujÄ… siÄ™ do piÄ…tkowego podsumowania podczas którego wszyscy razem zaÅ›piewamy Hymn Lecha PoznaÅ„...
PS. Wiemy, że nasze próby sÅ‚ychać na dworze, ale to melodia kibiców, melodia sportowa, peÅ‚na energii i radoÅ›ci. To dziÄ™ki niej na trybunach rodzi siÄ™ wspaniaÅ‚a atmosfera :-)