Zakończenie roku szkolnego 2017-2018

23.06.2018

Coś się zaczyna i coś kończy.
Dla nas kończy się jeszcze jeden rok szkolny i zaczynają się wakacje.
Dla naszej Pani Dyrektor kończy się czas pracy zawodowej.
Zegara czasu nie da się zatrzymać.
Wierzymy, że czas Pani pracy,
to czas spełnionych marzeń i nadziei.
DziÅ›, my – uczniowie dziÄ™kujemy naszej Pani dyrektor
za wspólne chwile, za troskÄ™ i okazane nam serce.

Uczniowie ZS nr 4

To byÅ‚a wyjÄ…tkowa uroczystość w "Czwóreczce". SpoÅ‚eczność szkolna pożegnaÅ‚a p. AldonÄ™ Kostro, która po 17 latach peÅ‚nienia funkcji dyrektora szkoÅ‚y podjęła decyzjÄ™ o przejÅ›ciu na emeryturÄ™. Pani Dyrektor wspominajÄ…c lata swojej pracy skierowaÅ‚a do uczniów, rodziców i pracowników szkoÅ‚y wiele ciepÅ‚ych sÅ‚ów podziÄ™kowaÅ„ za wspóÅ‚pracÄ™.
Burmistrz Jarocina, Adam Pawlicki podziÄ™kowaÅ‚ Pani Dyrektor za wszystkie lata, które poÅ›wiÄ™ciÅ‚a dla rozwoju jarociÅ„skiego szkolnictwa. Å»yczyÅ‚ jej wiele zadowolenia pÅ‚ynÄ…cego z poczucia dobrze wypeÅ‚nionej pracy. W pozostaÅ‚ych przemówieniach wszyscy zaproszeni goÅ›cie podkreÅ›lali wielki wkÅ‚ad pracy Pani Dyrektor, dziÄ™kowali za zaangażowanie w codzienne życie szkoÅ‚y, sumiennÄ… realizacjÄ™ obowiÄ…zków sÅ‚użbowych, jednoczeÅ›nie życzÄ…c zdrowia, realizacji marzeÅ„, rozwijania zainteresowaÅ„ i pasji na nowym etapie życia.

DzieÅ„ zakoÅ„czenia roku szkolnego przyniósÅ‚ również zmiany w gronie pedagogicznym szkoÅ‚y. Dyrektor szkoÅ‚y pożegnaÅ‚a p. ViolettÄ™ KochanowskÄ…, która również podjęła decyzjÄ™ o przejÅ›ciu na emeryturÄ™.

Pomimo tak wyjÄ…tkowego scenariusza zakoÅ„czenia roku szkolnego nie zabrakÅ‚o w nim tradycyjnych punktów programu. Uczniowie klas IV-VII, którzy osiÄ…gnÄ™li najlepsze wyniki nauczania w klasie zdobywajÄ…c najwyższÄ… Å›redniÄ… ocen otrzymali z rÄ…k dyrektora szkoÅ‚y nagrody książkowe ufundowane przez RadÄ™ Rodziców.

Uroczystość zakoÅ„czenia roku umilaÅ‚y wystÄ™py przedszkolaków i uczniów

Rok szkolny 2017-2018 to już historia. Teraz czas na wakacyjny wypoczynek. Udanych, radosnych, ciekawych i bezpiecznych wakacji  życzÄ… wszystkim uczniom ZS nr4 dyrekcja szkoÅ‚y i nauczyciele.
Do zobaczenia 1 września 2018 r.