Festiwal radości i zabawy

19.06.2018

19 czerwca uczniowie edukacji wczesnoszkolnej uczestniczyli w XIX Festiwalu Piosenki Szkolnej. Tematem tegorocznej edycji byÅ‚a radość i zabawa w piosence. Każda z klas wystÄ…piÅ‚a w barwnej, radosnej stylizacji, a wszystkim ich wystÄ™pom przyglÄ…daÅ‚o siÄ™ Jury. Jego przewodniczÄ…cÄ… byÅ‚a pani Justyna Nawrocka, którÄ… wspieraÅ‚y panie dyrektor Aldona Kostro, Elżbieta Markiewicz i Jolanta Grzegorzewska, pani Hanna Gierczyk oraz Marysia GÄ™stwa, uczennica kl. VII b. Jury wyrożniÅ‚o kilka klas, a wszystkim wrÄ™czyÅ‚o sympatyczne dyplomy uczestnictwa w festiwalowej imprezie.

Grand Prix zdobyÅ‚a klasa IIIf za piosenkÄ™ pt. "Góry do góry"( wych. W.Kostuj)

dwa I miejsca klasy: IIIa za piosenkÄ™ pt. "TÄ™cza" ( wych. L.Walendowska) i IIIe za utwór pt."ZataÅ„czyÅ‚y witaminy" (wych.G.Tobolska)

II miejsce kl. Ib za piosenkę pt."Indiański taniec"(wych. L.Szymkowiak)

III miejsce kl. IIa za utwór pt."Hyc, tup, klap" (wych. B.Zdunek)

Energetyczny festiwal podsumowaÅ‚y pyszne lody dla wszystkich jego uczestników ufundowane przez radÄ™ rodziców.
Dziękujemy za nie i do zobaczenia za rok.

G. Tobolska