Ogólnopolskie wydarzenie czytelnicze.

10.06.2018

JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM..."

Uczniowie edukacj wczesnoszkolnej z ogromnÄ… przyjemnoÅ›ciÄ… przyÅ‚Ä…czyli siÄ™ do ogólnopolskiego wydarzenia czytelniczego. Ok. 100 uczniów w różnych miejscach szkoÅ‚y promowaÅ‚o czytanie, przynoszÄ…c do szkoÅ‚y swojÄ… ukochanÄ… książkÄ™. O godz. 10.00 czytaliÅ›my to, co lubimy, żeby pokazać wszystkim, że jednak wciąż dzieci z przyjemnoÅ›ciÄ… czytajÄ…. I oby tak byÅ‚o zawsze.

Uczniowie klas IV-VII wÅ‚Ä…czyli siÄ™ również w ogólnopolskÄ… akcjÄ™ „Jak nie czytam, jak czytam”, której inicjatorem jest redakcja miesiÄ™cznika „Biblioteka w Szkole”. Kampania ma na celu promowanie czytelnictwa. Każdy uczeÅ„ przyniósÅ‚ do szkoÅ‚y książkÄ™ i mógÅ‚ czytać to, na co miaÅ‚ ochotÄ™. Fragmenty wybranych przez uczniów książek czytane byÅ‚y na lekcjach. W koÅ„cu olbrzymiÄ… "żywÄ… książkÄ™" stworzyliÅ›my na placu szkolnym.

nauczyciele