Frazeologiczna ewaluacja trzecioklasistów

FRAZEOLOGIZMY KULTUROWE NA CO DZIEŃ

4 czerwca w Å›wietlicy szkolnej spotkaÅ‚o siÄ™ 21 uczniów klas trzecich, aby posumować program czytelniczy, który realizowano w bieżącym roku szkolnym. Raz w miesiÄ…cu spotykaliÅ›my siÄ™ na II piÄ™trze szkoÅ‚y i pani Justyna Nawrocka zapoznawaÅ‚a dzieci z frazeologizmami, czytajÄ…c je w postaci krótkich opowieÅ›ci. EwaluacjÄ… programu byÅ‚o wypeÅ‚nienie karty zadaÅ„. Trzyosobowe zespoÅ‚y każdej z klas trzecich wytrwale i skutecznie, a co najważniejsze wspólnie, dokonaÅ‚y podsumowania programu "Frazeologizmy kulturowe na co dzieÅ„". Doskonalono nie tylko kompetencje czytelnicze, ale również wspóÅ‚pracÄ™ w grupie, która uzmysÅ‚owiÅ‚a wszystkim jej uczestnikom, że nauka nie poszÅ‚a w las, a nasz program nie okazaÅ‚ siÄ™ li tylko sztukÄ… dla sztuki. DziÄ™kujemy wszystkim za udziaÅ‚ w tym czytelniczym przedsiÄ™wziÄ™ciu.

wychowawcy klas trzecich