Drzwi otwarte

16.03.2018

16 marca 2018 r. w godzinach od 16:00 do 18:30
otworzyliśmy drzwi naszej szkoły dla przyszłych jej uczniów.

Dzieci, które wraz z rodzicami odwiedziły „CZWÓRECZKĘ” oglądali sale lekcyjne, świetlicę, bibliotekę, pracownie komputerowe, salę gimnastyczną i halę sportową. Rodzice zapoznali się z działalnością szkoły. Mogli porozmawiać z dyrekcją szkoły, nauczycielami oraz pedagogiem szkolnym.

Dużym zainteresowaniem cieszyła się świetlica gdzie z pomocą personelu prowadzącego stołówkę szkolną zorganizowano "bufet". Goście po trudach zwiedzania szkoły mieli możliwość skosztowania pysznych ciasteczek i smacznego bigosu.

Z wielu atrakcji, które czekały na dzieci największym zainteresowaniem cieszyły się doświadczenia i eksperymenty chemiczne oraz zajęcia na hali sportowej i sali gimnastycznej gdzie tory przeszkód stanowiły niemałe wyzwanie dla przyszłych sportowców "Czwóreczki". Mamy nadzieję, że goście byli zadowoleni ze spotkania w "CZWÓRECZCE". Więcej szczegółów tutaj.