Drzwi otwarte

16 marca 2018 r. w godzinach od 16:00 do 18:30
otworzyliÅ›my drzwi naszej szkoÅ‚y dla przyszÅ‚ych jej uczniów.

Dzieci, które wraz z rodzicami odwiedziÅ‚y „CZWÓRECZKĘ” oglÄ…dali sale lekcyjne, Å›wietlicÄ™, bibliotekÄ™, pracownie komputerowe, salÄ™ gimnastycznÄ… i halÄ™ sportowÄ…. Rodzice zapoznali siÄ™ z dziaÅ‚alnoÅ›ciÄ… szkoÅ‚y. Mogli porozmawiać z dyrekcjÄ… szkoÅ‚y, nauczycielami oraz pedagogiem szkolnym.

Dużym zainteresowaniem cieszyÅ‚a siÄ™ Å›wietlica gdzie z pomocÄ… personelu prowadzÄ…cego stoÅ‚ówkÄ™ szkolnÄ… zorganizowano "bufet". GoÅ›cie po trudach zwiedzania szkoÅ‚y mieli możliwość skosztowania pysznych ciasteczek i smacznego bigosu.

Z wielu atrakcji, które czekaÅ‚y na dzieci najwiÄ™kszym zainteresowaniem cieszyÅ‚y siÄ™ doÅ›wiadczenia i eksperymenty chemiczne oraz zajÄ™cia na hali sportowej i sali gimnastycznej gdzie tory przeszkód stanowiÅ‚y niemaÅ‚e wyzwanie dla przyszÅ‚ych sportowców "Czwóreczki". Mamy nadziejÄ™, że goÅ›cie byli zadowoleni ze spotkania w "CZWÓRECZCE". WiÄ™cej szczegóÅ‚ów tutaj.