Spotkanie z ZimÄ…

26.02.2018

Dnia 9 lutego uczniowie kl. I - III zostali zaproszeni na wystÄ™py artystyczne. Ich inspiracjÄ… byÅ‚a Zima - piÄ™kna i jak siÄ™ okazaÅ‚o energetyczna pora roku. GÅ‚ówna bohaterka przedstawienia przy dźwiÄ™kach piÄ™knej piosenki, z gracjÄ… i wdziÄ™kiem, przechadzajÄ…c siÄ™ pomiÄ™dzy wszystkimi , czarowaÅ‚a zarówno różdżkÄ… jak i uÅ›miechem. Gospodarze spotkania, uczniowie klas III b i III e przygotowali dla wszystkich niespodziankÄ™ w postaci wspólnej zabawy w rytm zimowej rozruszanki. Przypomnienie zasad bezpiecznych zabaw zimowych zakoÅ„czyÅ‚o to energetyczno - dydaktyczne spotkanie z ZimÄ…. Warto dodać, że zimowy wystÄ™p dzieci miaÅ‚ swojÄ… drugÄ… odsÅ‚onÄ™ podczas zebraÅ„ rodziców uczniów klas III b i III e. Do zobaczenia po feriach zimowych.

G. Tobolska