Spotkanie z Zimą

26.02.2018

Dnia 9 lutego uczniowie kl. I - III zostali zaproszeni na występy artystyczne. Ich inspiracją była Zima - piękna i jak się okazało energetyczna pora roku. Główna bohaterka przedstawienia przy dźwiękach pięknej piosenki, z gracją i wdziękiem, przechadzając się pomiędzy wszystkimi , czarowała zarówno różdżką jak i uśmiechem. Gospodarze spotkania, uczniowie klas III b i III e przygotowali dla wszystkich niespodziankę w postaci wspólnej zabawy w rytm zimowej rozruszanki. Przypomnienie zasad bezpiecznych zabaw zimowych zakończyło to energetyczno - dydaktyczne spotkanie z Zimą. Warto dodać, że zimowy występ dzieci miał swoją drugą odsłonę podczas zebrań rodziców uczniów klas III b i III e. Do zobaczenia po feriach zimowych.

G. Tobolska