Klasy I-III i Śpiąca królewna

10.12.2017

Magiczne "Bajki Mikołajki"

Dnia 6 grudnia uczniowie kl. I - III naszej szkoÅ‚y otrzymali wyjÄ…tkowy prezent mikoÅ‚ajkowy. ByÅ‚o nim zaproszenie do zaprzyjaźnionej szkoÅ‚y, czyli ZS Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. Radosne dzieci w czerwonych czapkach udaÅ‚y siÄ™ z samego rana na wycieczkÄ™. KóÅ‚ko Teatralne "Pod JedynkÄ…" wystawiÅ‚o piÄ™knÄ… bajkÄ™ pt. "ÅšpiÄ…ca królewna". WyjÄ…towa scenografia, nastrojowa muzyka i uroczy aktorzy sprawili wszystkim nie lada niespodziankÄ™. Na czas przedstawienia zapomnieliÅ›my o tym, że za oknami wieje i jest zimno, poczuliÅ›my ciepÅ‚o bijÄ…ce od królowej i króla, ich córki królewny oraz niezwykÅ‚ych wróżek, które bywajÄ… tylko w bajkach. MieliÅ›my okazjÄ™ posÅ‚uchać Å›wiÄ…tecznych piosenek w otoczeniu Å›wietlistych i ogromnych anioÅ‚ów. Dalej byÅ‚y podziÄ™kowania, sesja zdjÄ™ciowa i zwiedzanie szkoÅ‚y, która przybraÅ‚a Å›wiÄ…teczny, magiczny i jedyny w swoim rodzaju bożonarodzeniowy wystrój. PrzepeÅ‚nieni ciepÅ‚ym wzruszeniem i magiÄ… teatru udaliÅ›my siÄ™ do szkoÅ‚y. Bardzo serdecznie dziÄ™kujemy za zaproszenie i podzielenie siÄ™ z nami swojÄ… wrażliwoÅ›ciÄ… i aktorskim kunsztem. Do zobaczenia za rok :-)

wychowawcy kl. I - III