Spotkanie andrzejkowe klasy VIb

10.12.2017

29 listopada 2017 roku w sali numer 18 naszej szkoły odbyło się spotkanie andrzejkowe klasy VIb, w trakcie którego każdy mógł poznać swoją przyszłość dzięki specjalnie przygotowanym w tym dniu wróżbom.
Wśród wróżb znalazły się m.in.:
WRÓŻENIE Z KUBECZKÓW – w kubeczkach ukryte zostały różne przedmioty, które wskazywały przyszłości, np. serce- szczęście w miłości, moneta- bogactwo, święty obrazek – kapłaństwo itp.
ULUBIONY KWIAT– dzieci poprzez wybranie karteczki w ulubionym kwiatem, dowiadywały się co symbolizuje dany kwiat.
WRÓŻENIE Z ZAPAŁEK I KOSTEK DO GRY
SERDUSZKA – dwa serduszka z papieru, na odwrocie, których zapisane są imiona dziewcząt i chłopców. Dzieci mogły poznać imię swojej przyszłej sympatii, przekłuwając serce igłą po niezapisanej stronie.
Ostatnią, tradycyjną wróżbą było LANIE WOSKU.

Poza tym wszyscy dobrze bawili się przy dźwiękach karaoke, zajadając smakołyki z przygotowanego przez siebie szwedzkiego stołu.
Andrzejki klasowe upłynęły w wyśmienitej atmosferze pełnej magii, czarów i przepowiedni.

E. Wojtkowiak