Gminny Dzień Edukacji

20.10.2017

18 października odbyÅ‚ siÄ™ w naszej szkole Gminny DzieÅ„ Edukacji. Wydarzenie to poÅ‚Ä…czono z oddaniem do użytku nowo wybudowanego Å‚Ä…cznika pomiÄ™dzy szkoÅ‚Ä… i przedszkolem. PowstaÅ‚e w ten sposób nowe pomieszczenia zdecydowanie polepszyÅ‚y warunki nauczania. Uroczystość rozpoczÄ…Å‚ Burmistrz Gminy Jarocin Adam Pawlicki, który podziÄ™kowaÅ‚ Pani dyrektor szkoÅ‚y Aldonie Kostro za duże zaangażowanie w realizacjÄ™ inwestycji. PodziÄ™kowaÅ‚ również pedagogom za ich pracÄ™, a uczniom przekazaÅ‚ nieszablonowy prezent - wielkoformatowÄ… grÄ™ planszowÄ…, dziÄ™ki której uczniowie bÄ™dÄ… mogli poznać samorzÄ…dowe inwestycje.

Dyrektor szkoÅ‚y Aldona Kostro skierowaÅ‚a również wiele serdecznych sÅ‚ów podziÄ™kowaÅ„ do inicjatorów rozbudowy, projektanta,  wykonawców i  pracowników szkoÅ‚y, rodziców, którzy wspierali jÄ… w trakcie realizacji inwestycji.

NiemniejszÄ… atrakcjÄ… uroczystoÅ›ci obok nowej części szkoÅ‚y okazaÅ‚y siÄ™ również wystÄ™py artystyczne najmÅ‚odszych, które wzruszyÅ‚y niejednego goÅ›cia uroczystoÅ›ci.

Zwieńczeniem imprezy było symboliczne przecięcie wstęgi i oficjalne oddanie do użytku największej inwestycji oświatowej gminy. Zwiedzając nową część szkoły zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć
w peÅ‚ni już urzÄ…dzone sale lekcyjne i przedszkolne, przestronnÄ… Å›wietlice.

W. Czyż