14.10.2017

W czwartek, 12 października 2017 r., odbyÅ‚a siÄ™ akademia z okazji zbliżajÄ…cego siÄ™ Dnia Edukacji Narodowej. PrzygotowaÅ‚y jÄ… klasy 5 c i 7 b z wychowawczyniami p. B. Jóskowiak i A. Ratajczak. W humorystyczny sposób uczniowie przedstawili zagrożone typy szkolnej spoÅ‚ecznoÅ›ci oraz odegrali scenki nawiÄ…zujÄ…ce do poszczególnych lekcji. Apel urozmaiciÅ‚y piosenki, których sÅ‚owa dotyczyÅ‚y szkolnych realiów, ale zaÅ›piewane zostaÅ‚y na melodiÄ™ znanych utworów m.in. Krzysztofa Krawczyka czy Czerwonych Gitar. Piosenka Piotra Rubika Niech mówiÄ…, że to nie jest miÅ‚ość zamknęła tÄ™ wesoÅ‚Ä…, ale i zarazem wzruszajÄ…cÄ… uroczystość. Choć akademia miaÅ‚a charakter żartobliwy nie zabrakÅ‚o jednak szczerych podziÄ™kowaÅ„ skierowanych do nauczycieli zakoÅ„czonych ciepÅ‚ym wyznaniem:
Dobrze czy źle – Wy zawsze z nami. Bardzo cenimy Was, kochani!

Zapraszamy do Galerii

B. Jóskowiak