17.09.2017

Uczniowie kl. 3e, 1b i 1d wziÄ™li udziaÅ‚ w Dniu Kropki, który zainicjowany zostaÅ‚ dziÄ™ki maÅ‚ej, nieÅ›miaÅ‚ej dziewczynce o imieniu Vashti. To wÅ‚aÅ›nie ona za sprawÄ… zwyczajnej kropki uwierzyÅ‚a w siebie. MiÄ™dzynarodowy DzieÅ„ Kropki jest obchodzony na caÅ‚ym Å›wiecie 15 wrzeÅ›nia jako Å›wiÄ™to kreatywnoÅ›ci, talentu i odwagi w pokonywaniu trudnoÅ›ci. Nie inaczej byÅ‚o w 3e.

Dzieci wykonaÅ‚y prace plastyczno - techniczno - polonistyczne z kropek. Na tablicy kolorowymi kredami rysowaÅ‚y "kropkowane imiona", na kartkach postacie, pojazdy, kwiaty - wszystkie z różnobarwnych kropek, urocze muchomorki miaÅ‚y biaÅ‚e kropki na kapeluszach, w zeszytach zapisywaÅ‚y zdania oznajmujÄ…ce, zakoÅ„czone wielkimi kropkami. Każdy z uczniów mógÅ‚ zrealizować swojÄ… wizjÄ™, wyeksponować wÅ‚asne talenty i wziąć udziaÅ‚ w Å›wiÄ™cie kreatywnoÅ›ci i zabawy. ZajÄ™cia zakoÅ„czyÅ‚o wspólne zdjÄ™cie - dzieci tego dnia miaÅ‚y stroje z elementami kropek :-) To byÅ‚ bardzo sympatyczny, wrzeÅ›niowy dzieÅ„ z kropkÄ… w tle :-)

G. Tobolska