Nowy Rok Szkolny 2017/ 2018

08.09.2017

4 wrzeÅ›nia o godz. 10.00 w hali sportowej naszej szkoÅ‚y odbyÅ‚o siÄ™ uroczyste rozpoczÄ™cie roku szkolnego 2017/ 2018. PrzybyÅ‚ych na inauguracjÄ™ uczniów, rodziców oraz zaproszonych goÅ›ci przywitaÅ‚a pani dyrektor Aldona Kostro. W swoim przemówieniu życzyÅ‚a uczniom dobrych ocen oraz wytrwaÅ‚oÅ›ci w nauce, a wszystkim pracownikom satysfakcji z wykonywanej pracy oraz spokojnego nowego roku szkolnego. W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy uczniowie rozpocznÄ… naukÄ™ w oÅ›mioklasowej szkole podstawowej. Do 24 oddziaÅ‚ów uczÄ™szczać bÄ™dzie 616 dzieci, a do grona nauczycielskiego doÅ‚Ä…czyÅ‚o 12 nauczycieli. Uroczystość zaszczyciÅ‚ swojÄ… obecnoÅ›ciÄ… nowy proboszcz parafii Å›w. Antoniego Padewskiego w Jarocinie - ojciec Dacjusz Roman Pyszka.

Szczególnie gorÄ…co powitano 100 - osobowÄ… grupÄ™ pierwszoklasistów, którzy pracować bÄ™dÄ… w 4 oddziaÅ‚ach. Przedstawiciele SamorzÄ…du Uczniowskiego wrÄ™czyli im drobne upominki ufundowane przez burmistrza Jarocina pana Adama Pawlickiego.

Humory wszystkim dopisywały! Rozpoczęliśmy ten rok szkolny pełni nadziei i radości!