Nowy Rok Szkolny 2017/ 2018

08.09.2017

4 września o godz. 10.00 w hali sportowej naszej szkoły odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/ 2018. Przybyłych na inaugurację uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości przywitała pani dyrektor Aldona Kostro. W swoim przemówieniu życzyła uczniom dobrych ocen oraz wytrwałości w nauce, a wszystkim pracownikom satysfakcji z wykonywanej pracy oraz spokojnego nowego roku szkolnego. W bieżącym roku szkolnym po raz pierwszy uczniowie rozpoczną naukę w ośmioklasowej szkole podstawowej. Do 24 oddziałów uczęszczać będzie 616 dzieci, a do grona nauczycielskiego dołączyło 12 nauczycieli. Uroczystość zaszczycił swoją obecnością nowy proboszcz parafii św. Antoniego Padewskiego w Jarocinie - ojciec Dacjusz Roman Pyszka.

Szczególnie gorąco powitano 100 - osobową grupę pierwszoklasistów, którzy pracować będą w 4 oddziałach. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli im drobne upominki ufundowane przez burmistrza Jarocina pana Adama Pawlickiego.

Humory wszystkim dopisywały! Rozpoczęliśmy ten rok szkolny pełni nadziei i radości!