II C z wizytÄ… na...

21.05.2017

Dnia 12 maja 2017 r. uczniowie klasy II c odwiedzili KomendÄ™ PowiatowÄ… w Jarocinie. Na miejscu uczniowie mieli okazjÄ™ zobaczyć nowoczesnÄ… strzelnicÄ™, która okazaÅ‚a siÄ™ wielkÄ… atrakcjÄ… spotkania oraz możliwość obejrzenia „od wewnÄ…trz” radiowozu policyjnego. NastÄ™pnie dzieci zapoznaÅ‚y siÄ™ z ciekawymi pomieszczeniami, w których znajduje siÄ™ np. „lustro weneckie” oraz akcesoriami używanymi przez policjantów w codziennej pracy. Nie zabrakÅ‚o pogadanek na temat zachowania bezpieczeÅ„stwa w ruchu drogowym oraz prezentacji nt. „ Cyberbezpieczni”.

Na pożegnanie każdy drugoklasista otrzymał kamizelkę odblaskową na znak, że zawsze będzie pamiętał o swoim bezpieczeństwie.
Wizyta na Komendzie Powiatowej w Jarocinie na długo pozostanie w pamięci dzieci.

M. Augustyniak