Spektakl teatralny III d,e,f

20.05.2017

17. 05. 2017 r. uczniowie klasy IIId, IIIe, IIIf zaprezentowali spektakl teatralny pt; „Taniec Å»ycia”. Spektakl o tematyce profilaktycznej, Å‚Ä…czyÅ‚ elementy - teatru cienia, widowiska tanecznego i muzycznego. Spektakl opowiada historiÄ™ mÅ‚odych ludzi, którzy zetknÄ™li siÄ™ z przejawami agresji w domu, szkole i Å›rodowisku. DoÅ›wiadczenia te sprawiÅ‚y, że starajÄ… siÄ™ w swoim mÅ‚odym życiu odnaleźć radość i dobro. ReceptÄ…, dajÄ…cÄ… wiarÄ™ we wÅ‚asne możliwoÅ›ci i w drugiego czÅ‚owieka staje siÄ™ taniec, muzyka – ich pasja. Ważny element przedstawienia stanowi muzyka, momentami agresywna, czasami smutna i nostalgiczna. Dopiero scena finaÅ‚owa pokazuje radość mÅ‚odych ludzi, ich sukces (kliknij).
Na koniec uczniowie klasy trzeciej (tj. sześćdziesiÄ…t osób) wspólnie zaÅ›piewali niosÄ…cÄ… przesÅ‚anie piosenkÄ™ „SÅ‚owa”.

Bardzo serdecznie dziękujemy Panu Mariuszowi Kowalskiemu za wielką pomoc przy dekoracji sali gimnastycznej.

W ciepÅ‚e popoÅ‚udnie 23 maja, klasy III d, III e oraz III f zaprezentowaÅ‚y po raz kolejny, tym razem na deskach sceny w Domu Kultury w Jarocinie, przedstawienie pt. „Taniec Å»ycia”. Uczniowie zadedykowali spektakl rodzicom z okazji zbliżajÄ…cego siÄ™ Dnia Matki i Dnia Ojca. Przedstawienie zakoÅ„czyÅ‚o siÄ™ recytacjÄ… wiersza pt. „CaÅ‚a Å‚Ä…ka dla mamy i taty. Na koniec pociechy wrÄ™czyÅ‚y rodzicom piÄ™knie, pachnÄ…ce róże i zÅ‚ożyÅ‚y życzenia.

M. Idziak, W. Kostuj, L. Szymkowiak