Szkolny Projekt Teatralny

03.05.2017

Uczniowie klas IIe, IIf i IIg zrealizowali kolejnÄ… z odsÅ‚on tegorocznego projektu teatralnego. ByÅ‚a ona dedykowana zdrowemu stylowi życia. Dnia 26 kwietnia odbyÅ‚o siÄ™ przedstawienie sÅ‚owno - muzyczne pt. "Nasze zdrowie". MiaÅ‚o ono dwie odsÅ‚ony: szkolnÄ… i przedszkolnÄ…. WesoÅ‚e, z nutkÄ… edukacyjno - zdrowotnÄ…, wierszyki i inscenizacje opowiadaÅ‚y o witaminkach, wilku, który z bolÄ…cym zÄ™bem odwiedziÅ‚ dentystÄ™ oraz o brudasie Alku, majÄ…cym problemy z używaniem mydÅ‚a. DopeÅ‚nieniem warstwy sÅ‚ownej przedstawienia byÅ‚y pyszne, zdrowe i energetyczne piosenki, które spotkaÅ‚y siÄ™ z żywÄ… reakcjÄ… szkolno - przedszkolnej publicznoÅ›ci i byÅ‚y z pewnoÅ›ciÄ… wartoÅ›ciÄ… dodanÄ… naszego projektu (kliknij). DziÄ™kujemy za udziaÅ‚ w przedstawieniu i życzymy wszystkim dużo zdrowia, które jest jednÄ… z bezcennych wartoÅ›ci dla każdego z nas.

I. Jajor M. Kujawiak G. Tobolska