10.02.2017

O bezpiecznym funkcjonowaniu w Internecie uczymy dzieci i pedagogizujemy rodziców w tym temacie przez caÅ‚y rok szkolny. Tradycyjnie w lutym obchodziliÅ›my DzieÅ„ Bezpiecznego Internetu. W tym roku przebiegaÅ‚ on pod hasÅ‚em: „Razem zmieniamy Internet na lepsze”. Podczas tegorocznej edycji organizatorzy chcieli zwrócić uwagÄ™ na rolÄ™ każdego użytkownika Internetu w budowaniu bezpiecznego i przyjaznego Å›rodowiska online.
W ramach tego dnia w naszej szkoLE zorganizowano różne zajÄ™cia:
• uczniowie wziÄ™li udziaÅ‚ w seansach filmowych. TreÅ›ci filmów zwracaÅ‚y uwagÄ™ na internetowe niebezpieczeÅ„stwa oraz konsekwencje niewÅ‚aÅ›ciwego korzystania z zasobów sieci.

• odbyÅ‚y siÄ™ konkursy plastyczne pt. „ Ja i mój komputer” „Razem zmieniamy Internet na lepsze”.