Dzień Babci i Dziadka w III f

27.01.2017

Tuż przed feriami kolejny rok gościliśmy naszych kochanych dziadków. Tym razem uczestniczyli w koncercie pt. ,,Wiecznie młodzi". Wystąpiły na nim wielkie muzyczne gwiazdy światowej i polskiej estrady: Andrzej Rybiński (Igor Kaczmarek), Anna Jantar (Maja Florczyk i Ola Szwedziak), Chłopcy z placu broni (Jakub Gajewski, Filip Nowak), Jula (Asia Łyskawa), Lady Pank (Mateusz Januzik, Krystian Skowron, Remik Matuszak), Justin Timberlake (Mateusz Gajewski), Patty (Maja Majchrzycka), Krzysztof Krawczyk (Amadeusz Żabiński), Alvaro Soler (Wiktor Wawrzyniak), Justin Bieber (Konrad Musiałek), Sylwia Grzeszcak (Julka Cierniak), Hey (Emilka Kożuch), Bruno Mars (Marcin Guźniczak) oraz Amelka Łyskawa z piosenką biesiadną "Panno Walerciu". Całość dynamicznie poprowadził Patryk Cajmer. Na koniec wszyscy wykonali utwór królowej polskiej estrady Maryli Rodowicz ,,Ale to już było". Po koncercie odbył się poczęstunek. Jak relacjonowali rodzice - dziadkowie byli pod wrażeniem talentów naszych uczniów. Dziadek Andrzej zapytał nawet: Czy to jest klasa o profilu artystycznym? Odpowiedź nasuwa się sama :) Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

L..Szymkowiak