Spotkania z pięknym czytaniem gości w III d

19.01.2017

W naszej szkole w kąciku czytelniczym urządzamy „Spotkania z pięknym czytaniem gości”. Najlepszą okazją na takie spotkanie jest zbliżający się Dzień Babci i Dziadka. W związku z tym, uczniowie klasy IIId postanowili zaprosić do szkoły swoje babcie. Spotkanie z cudownymi gośćmi odbyło się 19 stycznia. W czwartek gościliśmy w naszej klasie babcię Małgosi i babcię Łukasza.

Z ochotą słuchaliśmy głośnego czytania pani Eleonory Borowskiej i pani Danuty Cwojdzińskiej. Obydwie Panie zdecydowały się na przeczytanie kolejnych rozdziałów książki „Oto jest Kasia”. Po czytaniu babcie poczęstowały wszystkich trzecioklasistów słodkościami, a uczniowie obdarowali naszych czytających gości podziękowaniem i drobnym upominkiem.

Babciom serdecznie dziękujemy za chęć spotkania się z uczniami i życzymy dużo zdrowia.

W. Kostuj